Kancelářská technika

Prodej a pronájem kancelářské techniky

Develop Ineo 258

Jako autorizovaný partner DEVELOP (jediní na úrovni GOLD partner ve Zlínském kraji) nabízíme komplexní služby a řešení v oblasti  tiskového prostředí jak pro jednotlivce tak pro velké společnosti. Naším cílem je vždy najít pro naše zákazníky optimální řešení – a to jak po stránce kvality a použití vhodného typu kancelářské techniky, tak po stránce ekonomické – tedy s maximálním ohledem na snížení tiskových nákladů.

Naše nabídka pokrývá kompletní portfolio tiskových a kopírovacích zařízení pro kancelářské a produkční využití (přehled nabízených produktů). A vzhledem k tomu, že se jedná o špičková multifunkční zařízení, který vynikají nejenom kvalitou a rychlosti tisku, nabízíme také řadu špičkových softwarových řešení ((tady si představuju interaktivní odkaz na Solutions), které jednak umožňují velmi jednoduchou správu těchto zařízení a uživatelů tiskového prostředí a také rozšíření jejich využití jako centrálního místa pro různé aplikace zpříjemňující denní život v kancelářském prostředí.

V neposlední řadě nabízíme našim zákazníkům možné komplexní řešení pro oblast správy dokumentů a řízení firemních procesů včetně digitalizace a vytěžování dat. (tady si představuju interaktivní odkaz na Softwarová řešení)

Nabídka našich služeb se neomezuje jenom na region Zlínského kraje, ale jsme schopni naše služby nabídnout v rámci celé České republiky. Naše smluvní servisní střediska pokrývají rovnoměrně celou Českou republiku a naše společnost garantuje špičkovou kvalitu služeb.